Poduszki z Pierza i Puchu

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na komfortowe poduszki, których wypełnienie stanowi miękkie pierze i puch gęsi. Materiał ten został odpowiednio przygotowany poprzez pranie w wysokiej temperaturze, suszenie oraz zabiegi sterylizacyjne. Poduszki z pierza i puchu są niezwykle sprężyste i lekkie - waga najmniejszej z nich nie przekracza ...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na komfortowe poduszki, których wypełnienie stanowi miękkie pierze i puch gęsi. Materiał ten został odpowiednio przygotowany poprzez pranie w wysokiej temperaturze, suszenie oraz zabiegi sterylizacyjne. Poduszki z pierza i puchu są niezwykle sprężyste i lekkie - waga najmniejszej z nich nie przekracza 0,5 kg. Wsad umieszczony jest w tkaninie w 100% bawełnianej. Poduszki z puchu oraz pierza gęsiego stworzone są dla osób, które lubią spać miękko i niezbyt wysoko. Miękkie i przyjemne w dotyku. Pozwalają skórze oddychać.
Do wyboru są 4
standardowe rozmiary poduszek: 40x40 cm, 50x60 cm, 50x70 cm, 70x80 cm. Każda z poduszek dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: ecru oraz różowym. Krawędź otoczona jest elegancką i starannie wykonaną lamówką, zapobiegającą wydostawaniu się puchu na zewnątrz. Poduszka puchowa 50 x 70 może stanowić świetne dopełnienie kołdry, wykonanej z takich samych materiałów. Ten powszechnie stosowany rozmiar poduszki sprawia, że bez trudu można znaleźć właściwą do niej poszewkę. Aby produkt posłużył jak najdłużej, zaleca się co pewien czas poddać go czyszczeniu chemicznemu. Poduszki nie należy prać z użyciem wody ani prasować.

Produkt w 100% naturalny i ekologiczny.

PRODUKT POLSKI

Więcej

Poduszki z Pierza i Puchu Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów