Producenci

Koce i narzuty Jest 97 produktów.

Podkategorie

 • Koce Elway 160x210

  Koce wykonane z akrylu oryginalnej firmy ELWAY. Koce o wymiarach 160x210cm. Waga 1,9kg. Zapakowane są w elegancką walizkę. Koce nadają się idealnie jako narzuta, okrycie. Fajny także pomysł na prezent.

  W ofercie posiadamy koce jednokolorowe gładkie, jednokolorowe tłoczone, z motywami kwiatowymi, geometrycznymi oraz ze zwierzętami. 

 • Koce Elway 240x200

  Koce wykonane z akrylu oryginalnej firmy ELWAY. Koce o wymiarach 240x200cm. Waga 2,8kg. Zapakowane są w elegancką walizkę. Koce nadają się idealnie jako narzuta, okrycie. Fajny także pomysł na prezent.

  W ofercie posiadamy koce jednokolorowe gładkie, jednokolorowe tłoczone, z motywami kwiatowymi, geometrycznymi oraz ze zwierzętami.

 • Koce wełniane

  Mamy przyjemność zaoferować Państwu najwyższej jakości wyroby wełniane w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atesty i certyfikaty, tj. bezpieczny dla dziecka, bezpieczny dla człowieka, certyfikat zgodności, stosowanie w medycynie, woolmark, świadectwo rejestracji. 

  Mamy do zaoferowania wyroby wełniane z wełny: European Marino, Australian Marino, Cashmere, Alpaca, Camel

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów z wełny podzielonych na kategorie: pościel, kołdry, koce, poduszki, podkłady, rehabilitacja,  artykuły dla zwierząt.

 • Narzuty na kanapę i fotele

  Komplet narzut na łóżko i dwa fotele. Narzuty wykonane są z akrylu wysokiej jakości. Oryginalny producent: ELWAY

  Rozmiar:

  - Narzuta na łóżko o wymiarach 160x210cm

  - Dwie narzuty na fotele o wymiarach 70x160cm

na stronę
Pokazuje 1 - 27 z 97 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 97 elementów