Marki Jest 12 marek

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • AMW

  AMW Clover to lider w branży tekstyliów domowych. Atuty firmy to 30-letnie doświadczenie i duże możliwości produkcyjne.

  W ciągu trzech dekad istnienia firmy stała się ona  jednym z najważniejszych producentów wyrobów tekstylnych w Polsce. Jest aktywnym eksporterem. Poduszki i kołdry od producenta AMW są obecne na rynkach międzynarodowych.

  Spółka AMW Clover posiada w województwie śląskim dwa nowoczesne zakłady produkcyjne. Pierwszy znajduje się w Pyrzowicach tuż przy lotnisku Katowice-Airport i najważniejszych drogach krajowych A1 i S1. Natomiast drugi zakład znajduje się w Czeladzi.

  AMW to spółka rodzinna. Zatrudnia kilkaset osób, chociaż zaczynała w 1989 roku jako mała firma. Działalność producenta AMW była wielokrotnie doceniana. W latach 2008-2016 wielokrotnie była laureatami „Gazel Biznesu”.

 • Inter Widex Senna | Mrągowo

  Sklep Inter-Widex Producent

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą prestiżowego Polskiego producenta kołder i poduszek INTER WIDEX SENNA.  Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem tej firmy, dzięki czemu możemy zapewnić bardzo niskie ceny (hurtowe) oraz błyskawiczną realizację zamówień - 99% paczek nadajemy do 24h!.

  Nasz sklep internetowy i jego duże zaplecze magazynowe potrafi sprostać nawet większym zamówieniom pod wyposażenia hoteli, ośrodków wypoczynkowych, uzdrowiskowych czy agroturystycznych. 

  Kołdry i poduszki od producenta INTER WIDEX SENNA charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania poszycia jak i wypełnienia. Firma ta już od ponad 20 lat produkuję wspaniałe naturalne oraz antyalergiczne kołdry i poduszki. INTER WIDEX SENNA to firma która dąży do oferowania perfekcyjnych produktów.

  Kołdry lekkie i puszyste inter-widex

  Kołdry antyalergiczne inter-widex

 • MATEX

 • PE-BE

 • WENDRE POLSKA

  Wendre - jeden z największych w Europie producentów wyrobów pościelowych. W ofercie m.in. kołdry i poduszki, topmaterace czy pościel hotelowa.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów