Koc wełniany KASZMIR 160X200 SWEET WHITE KREMOWY - KAMPOL

Nowy produkt

Koc wykonany jest z jednej warstwy dzianiny futerkowej z naturalnej wełny kaszmir. Zamiennie nazywany jest też kołdrą letnią, ponieważ bardzo często wykorzystywany jest do przykrycia w cieplejsze dni jako cieńsza wersja kołdry wełnianej.

Więcej szczegółów

395,00 zł brutto

-149,00 zł

544,00 zł brutto

Opis

DostępnośćDostępny
Wysyłka w:24h
Rozmiar160x200 cm
Kolorekri
Opakowaniefoliowa walizka

Więcej informacji

Koc z wełny KASZMIR 160x200 SWEET WHITE | KAMPOL

W super cenie, cena na stronie producenta to: 544 zł

✅ Wełna: KASZMIR

✅ Rozmiar: 160x200 cm

✅ Wzór: Bez wzoru

✅ Kolor: Kremowy

✅ Gramatura koca to 520g/m2

Koc wykonany jest z jednej warstwy dzianiny futerkowej z naturalnej wełny kaszmir. Zamiennie nazywany jest też kołdrą letnią, ponieważ bardzo często wykorzystywany jest do przykrycia w cieplejsze dni jako cieńsza wersja kołdry wełnianej. Po jednej stronie wełna jest gęsta, a druga strona koca pokryta jest delikatnym, krótkim meszkiem. Koc jest w jednolitym, naturalnym kolorze. Produkt wykończony jest elegancką lamówką, która stanowi dodatkową ozdobę produktu oraz podkreśla naturalny kolor wełny.

Wełna Kaszmir kolekcja Prestige

Kozy kaszmirskie były znane i wykorzystywane do produkcji kaszmiru już w starożytności. W dzisiejszych czasach wełna kaszmir jest nadal cenionym włóknem ze względu na wyjątkową delikatność. Wełna kaszmir pozyskiwana jest od kóz kaszmirskich hodowanych między innymi w Himalajach. Trudne warunki doprowadziły do wykształcenia u kóz kaszmirskich dwóch warstw okrywy. Zewnętrzna jest bardziej sztywna i chroni przed zimnem i wiatrem. Wewnętrzna ma postać delikatnego puchu. Chroni przed wilgocią i ogrzewa. Włókno kaszmirowe jest bardzo cienkie, wyjątkowo delikatne, a przy tym doskonale ogrzewa.

Kaszmir polecamy dla osób, które poszukują wyjątkowej delikatności. Charakteryzuje się pięknym połyskiem i jest bardzo przyjemna w kontakcie ze skórą. Występuje w jasnym, naturalnym kolorze. Włókno wełniane w kolekcji Prestige przycięte jest na wysokość około 12 mm, co daje optymalny komfort podczas użytkowania i sprawia, że włos odpowiednio się układa, co wpływa na jego trwałość. Jest chętnie wybierana przez naszych klientów ze względu na wysoką jakość w rozsądnej cenie. Na produkty z kolekcji Prestige udzielamy 2 lata gwarancji.

Właściwości wełny

Wyjątkowe właściwości naturalnej wełny predysponują je do stosowania w rehabilitacji i medycynie.

✅ WŁAŚCIWOŚCI ANTYALERGICZNE I ANTYBAKTERYJNE:

Uniemożliwia zagnieżdżaniu się kurzu i roztoczy. Tworzy środowisko nieprzyjazne bakteriom.

✅ WŁAŚCIWOŚCI ANTYREUMATYCZNE:

Łagodzi bóle reumatyczne i stany zapalne. Ułatwia szybszą regenerację mięśni. Poprawia krążenie krwi. Niweluje uczucie odrętwienia i gwałtownych skurczy mięśni.

✅ WŁAŚCIWOŚCI HIGROSKOPIJNE:

Gwarantuje optymalny obieg powietrza. Odprowadza wilgoć na zewnątrz produktu. Nie powoduje uczucia wilgoci na skórze.

✅ WŁAŚCIWOŚCI TERMOAKTYWNE:

Zapewnia optymalną temperaturę ciała. Pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco.


Certyfikaty

Podczas produkcji musimy zachować wysokie standardy jakościowe i korzystać tylko ze sprawdzonych i bezpiecznych materiałów. Aby podnieść zaufanie klientów poddajemy nasze produkty regularnej certyfikacji w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi. Wszystkie nasze produkty są certyfikowane znakami: Przyjazny dla człowieka, Bezpieczny dla dziecka, Safe for Baby.

✅ Znak ekologiczny "Przyjazny dla Człowieka" potwierdza właściwości humanoekologiczne naszych wyrobów i zapewnia, że proces ich wytwarzania jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawnymi w zakresie normatywów higienicznych. Certyfikat jest potwierdzeniem, że w naszych wyrobach nie ma substancji chemicznych i szkodliwych dla człowieka.

✅ Znaki "Bezpieczny dla Dziecka", "Safe for Baby" potwierdzają, że nasze wyroby są bezpieczne i mogą być użytkowane przez młodsze dzieci i niemowlęta. Certyfikaty potwierdzają, że produkty są wolne od substancji toksycznych i niebezpiecznych a konstrukcja wyrobu zapewnia funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

✅ Certyfikat "WOOLMARK" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków na świecie dla produktów z wełny. Wyroby nim oznakowane są wykonane z najwyższej jakościowo, czystej, żywej wełny. Certyfikat ważny jest tylko z numerem licencji. Nasz numer to 0086PL98W.

Certyikaty alpaca

  • Opinie
  • Napisz opinię

    Koc wełniany KASZMIR 160X200 SWEET WHITE KREMOWY - KAMPOL

    Koc wełniany KASZMIR 160X200 SWEET WHITE KREMOWY - KAMPOL

    Koc wykonany jest z jednej warstwy dzianiny futerkowej z naturalnej wełny kaszmir. Zamiennie nazywany jest też kołdrą letnią, ponieważ bardzo często wykorzystywany jest do przykrycia w cieplejsze dni jako cieńsza wersja kołdry wełnianej.